Nr 117. Luksusowe wnętrza: salon w absolutnie moim stylu…

salon_jojo_design

Kiedyś pokazałam Wam projekt jadalni, bardzo luksusowej jadalni… pisałam, że chociaż nie przygotowałam go dla siebie to projekt od a do z był w moim stylu. Dziś zapraszam na część drugą – salon.

Mogę powiedzieć, że wszystko tutaj jest w moim klimacie… jasne drewno, ogromne lustra (tutaj na suficie!), błyszcząca stal, kryształy, nowoczesna sztukateria, tapety w pasy, trochę ecru i trochę eleganckiej czerni…

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam wnętrza właśnie w takim bardzo luksusowym stylu.

I oczywiście przyznaję, że skandynawskie wnętrza są proste i przyjazne, takie z klasycznymi białymi meblami wręcz są urocze, glamour – eleganckie…. a mieszanie różnych estetyk w jednym wnętrzu może dać niesamowity efekt, to jednak coraz bardziej dochodzę do wniosku, że najlepiej czuję się w takich powiedzmy “nowoczesnych luksusach”, gdzie absolutnie wszystko musi do siebie pasować i nie ma tutaj miejsca na przypadek.

A projekt wspomnianej wyżej jadalni możesz zobaczyć tutaj.

 

salon_jojo_design2

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Więcej moich projektów wnętrz znajdziesz tutaj.

 

 

piecbud1

 

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

20 przemyśleń nt. „Nr 117. Luksusowe wnętrza: salon w absolutnie moim stylu…

  1. Z podziwem oglądam blog i muszę powiedzieć, że dzisiejszy projekt jest perfekcyjny i jak najbardziej również w moim stylu:) pozdrawiam i życzę wielu tak udanych projektów, Basia

  2. Wygląda pięknie! przytulnie mimo ze ‘na bogato’, czy tam w tle ta zabudowa czarno drewniana to meble? szafy?

  3. Patrząc na Pani projekty mam wrazenie jakby przeniosła się w inny świat, taki hm piękny :) ciągle nie mogę w to uwierzyć, ze można tak pięknie mieszkac i wciąż nie mogę uwierzyć z jaka łatwością tworzy Pani kolejne projekty i każdy jest inny!. wielkie gratulacje!

  4. Pani Iwono, a jaki metraż mają łącznie te dwa pomieszczenia ? chodzi mi oczywiście o salon i jadalnie?

  5. A ja ciągle zastanawiam się z jakiego materiału powinny być zasłony do wnętrza w takim stylu? Takie lające się, zmysłowe, apetyczne ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *