Magnolie od Sarah Caswell

sarah_caswell1

W maju miałam przyjemność odwiedzenia wystawy ogrodów w Londynie. Kilka z nich pokazałam Wam również na blogu. Ale nie tylko ogrody mnie zachwyciły, ale również wspaniałe malarstwo Sarah Caswell.

Sarah jest brytyjską malarką. Na wystawie ogrodów Chelsea Flower Show pokazała obraz imponujących rozmiarów zatytułowany Porcelain Cascade.

Malarstwo przedstawia piękne biało-różowe magnolie na złotym tle.

Jeśli interesuje Was malarstwo Sarah zajrzyjcie na jej stronę tutaj.

sarah_caswell2sarah_caswell3

 

photos: Iwona Klęczaj

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

2 przemyślenia nt. „Magnolie od Sarah Caswell

  1. Można się zainspirować kolorystyką jej obrazów ;) Zresztą, można się zainspirować samą naturą, która przecież jest doskonała…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *