Nr 152. Mała łazienka w szarościach

lazienka_szara1

 

Moda na szare wnętrza zapanowała już jakiś czas temu. Szarość zagościła w naszych domach na dobre  i to praktycznie w każdym pomieszczeniu: kuchni, salonie czy sypialni. W poprzednim poście pokazałam Wam pomysł na szarą sypialnię a dziś mam dla Was nowy pomysł na szarą łazienkę.

Pomieszczenie jest małe o powierzchni ~5,5 m2. Nie jest to “główna” łazienka w domu, a raczej łazienka gościnna, a na co dzień spełnia funkcję toalety.

Prosty układ funkcjonalny: umywalka na wiszącej szafce, natrysk i wc. Żadnych dodatkowych szafek, wnęk i innych schowków, w końcu jest to tylko ta dodatkowa łazienka w domu.

Stylistyka natomiast jest już nieco bardziej skomplikowana. Całość utrzymana w szarościach. Jednak odcieni szarości jest tutaj wiele. Od najciemniejszych głębokich, niemal że czarnych po delikatne złamane biele. Pojawiła się również dekoracja w postaci drukowanych płytek z portretem kobiety. Sam układ płytek jest również bardzo dekoracyjny.

 

lazienka_szara3 lazienka_szara2

7 przemyśleń nt. „Nr 152. Mała łazienka w szarościach

  1. Ładny projekt. Sam swoją łazienkę zaaranżowałem w szarościach, ale połączonych z beżem i sporą ilością bieli. W takich wnętrzach aż prosi się o zastosowanie armatury w kolorze białym lub czarnym.

  2. Też jestem zwolennikiem szarości, ale czasami warto w projekcie przełamać schemat kolorystyczny czymś żywym i jaskrawym. Niemniej jednak całość prezentuje się wyśmienicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *