Nr 142. Minimalistyczna, biało-szara sypialnia.

sypialnia9_1

Dziś kolejny pomysł na minimalistyczną sypialnię w modnej biało -szarej kolorystyce.

Sypialnia zajmuje duże pomieszczenie w kształcie litery L. Umieszczona została nad salonem, na antresoli i oddzielona od powierzchni dziennej szklanymi ścianami. Taka to oto dziwna kombinacja…

Centralne miejsce zajmuje białe skórzane łóżko. Ściana u wezgłowia została wykonana z paneli tapicerowanych w kolorze szarym. Natomiast biała rama wokół miękkiej ściany to szafki z lakierowanego mdf-u. Na podłodze piękna przecierana drewniana podłoga, która chyba jest tutaj najlepszą dekoracją.

Druga część pomieszczenia została zarezerwowana na część wypoczynkową z wygodnymi szezlongami. Z jednej strony, z widokiem na salon, a z drugiej z wyjściem na taras. Tuż obok, w półokrągłej ścianie z fototapetą, znajduje się wejście do garderoby.

Ze względu na ogromną przestrzeń tego wnętrza, dla większości z Was chyba trudno będzie powtórzyć tę aranżację w swoim domu, ale mam nadzieję, że sama stylistyka będzie dla Was inspiracją.

pozdrawiam!

sypialnia9_4

sypialnia9_2sypialnia9_3

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

21 comments on “Nr 142. Minimalistyczna, biało-szara sypialnia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress