Nr 31. Mus jagodowy – łazienka z fioletową mozaiką

mus1

 

Za oknem wiosna, wczoraj na trawniku przed blokiem wypatrzyłam stokrotki! Dzisiaj pokażę Wam bardzo lekką i świeżą aranżację wnętrza. Dla mnie ta stylistyka przywołuje myśl o pysznym musie jagodowym, takim letnim deserze :) A więc dziś zaczynamy od deseru – podano do stołu, zapraszam!

Układ funkcjonalny tego wnętrza jest bardzo prosty. W łazience znajduje się umywalka, wc, duży natrysk i szafa, której tutaj akurat nie widać (znajduje się z lewej strony od umywalki). Pomieszczenie jest podłużne, ma kształt prostokąta.

Zastosowałam tylko dwa kolory: biały i fioletowy. Stylistyka na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prosta, ale tak naprawdę każdy element jest “inny”. Wyszukanie wszystkich poszczególnych elementów, takich żeby idealnie do siebie pasowały, wymagało ode mnie sporego zaangażowania. Każda rzecz ma w sobie coś szczególnego. Natrysk – z piękną fioletową mozaiką. Umywalka stawiana na blat w bardzo charakterystycznym kształcie: wgłębienie w umywalce ma kształt łzy. WC w nietypowej formie. Lampy wyglądają jak szklane świecące kostki zamknięte w przezroczystym pudle. Zwróćcie również uwagę na sufit – zastosowałam tu materiał, który błyszczy i w którym odbija się całe wnętrze jak w lustrze.

Szczegółowe informacje na temat zastosowanych materiałów w tym projekcie, pokażę na blogu w osobnym poście. Zapraszam!

mus2

 

Szczegóły z projektu znajdziesz tutaj. 

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Więcej moich projektów wnętrz możesz zobaczyć tutaj.

 

 

7 przemyśleń nt. „Nr 31. Mus jagodowy – łazienka z fioletową mozaiką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *