Muzyczna sypialnia. Londyn.

ampersand_music1

Dziś chciałam Wam pokazać jedną z ładniejszych sypialni, jaką widziałam. Nie jest to wnętrze mojego projektu a pokój hotelowy w The Ampersand Hotel w Londynie.

Pokoje w tym butikowym hotelu urządzono w różnych tematykach: muzycznej, astronomicznej, geometrycznej, ornitologicznej i botanicznej. Ja wybrałam pokój muzyczy, którego zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Pokój kategorii superior room jest wyposażony w łóżko o imponujących rozmiarach i kilka podręcznych mebli. Stylistyka tego wnętrza naprawdę mnie urzekła. Piękna subtelna kolorystyka, dokładnie taka, jaką najbardziej lubię – a więc beże, kremy i kolory ziemi. Delikatne oświetlenie, oryginalne dekoracje i materiały wysokiej jakości.

Tapicerowany zagłówek łóżka został wykonany z miękkiego aksamitu. Ścianę za łóżkiem wykończono tapetą z motywem nut – świetny pomysł na oryginalną sypialnię! Biała pościel w delikatne paseczki i zestaw super miękkich poduszek. W oknie ciężkie welurowe zasłony, a na ścianach tkaninowa tapeta i sztukaterie.

Luksusowo i elegancko. Dla mnie to idealna sypialnia!

ampersand_music6ampersand_music2 ampersand_music3 ampersand_music4 ampersand_music9ampersand_music5  ampersand_music7 ampersand_music8 ampersand_music10

 

photos: Iwona Klęczaj

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

 

5 przemyśleń nt. „Muzyczna sypialnia. Londyn.

  1. Jeeeejuuuu!!! Jaka piękna, sama taka chcę!!! Jest śliczna, tylko te zasłony… Sama nie wiem. Wydaje się, że bardzo zbierają kurz. Akysz moje zboczenie czystości! Wnętrze jak w bajce albo w jakimś starym filmie ;)
    A zagłówek po prostu czaruje.

    1. Też mi się podoba :) wszystkie meble tapicerowane, zasłony czy dywany zbierają kurz, ale o ile nie jesteśmy alergikami, to bez przesady – regularne czyszczenie załatwi sprawę :) pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *