Nr 62. Nowoczesna kuchnia z drewnem

k8_4

 

Witajcie! dziś mam dla Was kolejną aranżację wnętrza kuchni. Zawsze staram się, żeby każdy z moich projektów był inny i jak dotąd, udawało mi się to. Dlatego dzisiaj możecie zobaczyć zupełnie nowy pomysł na kuchnię, zapraszam!

Kuchnia znajduje się w mieszkaniu o pow. ~150m2, które powstało z dwóch połączonych ze sobą lokali. Ze względu na połączenie, niektóre pomieszczenia, między innymi kuchnia, mają nieco inny (od standardowych) kształt. Kuchnia, którą widzicie, ma formę dwóch prostokątów zestawionych ze sobą pod kątem…

Jedną ścianę zajmują niskie szafki z blatem roboczym i płytą indukcyjną. Nad nimi wiszą kolejne z okapem. Zlewozmywak znalazł się na wyspie, która została “przyklejona” do ściany z oknem. Wyspa w tej aranżacji to chyba najprzyjemniejsze miejsce do przyrządzania potraw. Tuż obok znajduje się drugie okno, które jest wyjściem na balkon. Dalej, tutaj w tym miejscu jest właśnie to przełamanie (ściany łączą się pod kątem 120 stopni), znalazło się miejsce na stół dla 4 osób i dalej (niewidoczne na wizualizacji) jest wysoka zabudowa meblowa z lodówką, piekarnikiem, mikrofalą i szafkami. Do kuchni możemy dostać się bezpośrednio z holu przez dwuskrzydłowe rozsuwane drzwi (po lewej stronie, nie widać na wizualizacji) oraz z jadalni (z prawej strony, pomiędzy wyspą a szafkami z płytą indukcyjną).

Proste formy, przyjemna kolorystyka, praktyczne materiały wykończeniowe, dobre rozplanowanie wyposażenia, a przy tym ciepło i przytulnie – oto przepis na nowoczesną kuchnię. I wierzcie mi, jeśli zdecydujecie się na właśnie taką stylistykę swojej własnej kuchni, długo się Wam nie znudzi!

 

k8_2

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Więcej informacji na temat materiałów z projektu niebawem na blogu, zapraszam.

 

 

Inne moje projekty wnętrz możesz zobaczyć tutaj.

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

45 comments on “Nr 62. Nowoczesna kuchnia z drewnem

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress