Nr 225. Biało-czarne wnętrze z energetyczną czerwienią. Pokój młodzieżowy.

pokoj_nastolatki_mlodziezowy1

Z przyjemnością prezentuję Wam projekt pokoju młodzieżowego, który przygotowałam dla Jagody. Miało być nowocześnie i z charakterem – tak żeby pasowało do osobowości właścicielki :)

Choć osobiście nie miałam okazji poznać Jagody, to według opisu jej Mamy musi być naprawdę ciekawą osobą.  Z tego co wiem, jest zapalonym sportowcem, zresztą z dużymi sukcesami (gratulacje!). Początkowo myślałam, żeby ten sportowy duch był również obecny w stylistyce wnętrza – planowałam fototapetę z motywem pływania, ale jednak Jagoda wolała panoramę Nowego Jorku. Choć praktycznie całe wnętrze jest graficzne biało-czarne to wcale ponuro nie jest, zresztą czerwień wnosi tutaj mnóstwo energii.

Mam nadzieję, że to energetyczne wnętrze będzie służyło Jagodzie przez kolejne lata.

pokoj_nastolatki_mlodziezowy2

A tutaj ciekawostka: pokój siostry bliźniaczki Jagody – Zosi, równie interesującej dziewczynki o zupełnie innym charakterze :)

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem indywidualnego projektu wnętrza (dotyczy wnętrz prywatnych) tutaj znajdziesz informacje na temat współpracy: ZAMÓW PROJEKT

Jeśli interesują Cię gotowe projekty wnętrz to zapraszam do SKLEPU JOJO

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress