Nr 231. Szaro-biały hol z dekoracyjnymi ramami.

hol_szarosc_z_biela1

Urządzając domy często brakuje nam pomysłów na korytarze czy klatki schodowe i zazwyczaj te przestrzenie zostawiamy same sobie. Niedobrane materiały, niepasujące kolory, złe oświetlenie i kompletny brak stylu… Szkoda bo z każdego wnętrza da się stworzyć przyjemną przestrzeń, nawet z długiego wąskiego korytarza, który wydaje się kompletnie “nie-do-zaprojektowania”. Oto jeden z pomysłów na takie “trudne” wnętrze.

Długi korytarz z całym rzędem drzwi stał się elegancką galerią rodzinnych zdjęć. Ciemno-szara tapeta z tkaninowym wzorem jest świetnym tłem dla białych paneli 3D i białych ram galerii. Obok tradycyjnych lamp sufitowym zastosowałam kinkiety kierunkowe umieszczone w dolnej części ścian. Galerię zdjęć zaprojektowałam w postaci długich białych ram z oświetleniem ledowym, w których znajdują się fotografie.

hol_szarosc_z_biela2 hol_szarosc_z_biela3 hol_szarosc_z_biela4

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

9 przemyśleń nt. „Nr 231. Szaro-biały hol z dekoracyjnymi ramami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *