Nr 240. Brązowo – beżowy salon z motywem pasów

salon_brazowo_bezowy_z_paskami1

Jakiś czas temu pokazałam Wam jadalnię z motywem pasów, a dziś kolejna część tej samej aranżacji – salon.

Pomieszczenie jest bardzo duże, ma powierzchnię ~50m2 (łącznie z jadalnią). Wnętrze podzieliłam na dwie strefy: miejsce do wypoczynku oraz strefę jadalni. Na granicy tych dwóch stref zaprojektowałam ściankę telewizyjną, która ma formę dwustronnego mebla (od strony jadalni znajdują się szafki i dekoracyjne wnęki, zobacz. Natomiast od strony salonu jest miejscem na telewizor). Tuż obok znajduje się kominek, który jest widoczny zarówno z jadalni jak i salonu.

Motywem przewodnim w stylistyce są pasy. Są one widoczne na kominku (układ kamienia), na ścianie TV (dekoracja z mdf-u), w jadalni na ścianie i na podłodze (paski kamienia wstawione pomiędzy deski).

Czy projekt jest spójny i dobrze zaplanowany? oceńcie sami.

salon_brazowo_bezowy_z_paskami2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

02 comments on “Nr 240. Brązowo – beżowy salon z motywem pasów

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress