Nr 259. Jak zaprojektować elewację domu? Elewacja z cegłą ręcznie formowaną i piaskowcem.

99% moich projektów to aranżacje wnętrz, jednak czasem zdarza mi się pracować nad innymi projektami. Zapraszam do obejrzenia projektu domu jednorodzinnego, a przy okazji pomysłu na elewację.

Powierzchnia domu to ~300m2. Elewacje zostały zaprojektowane przy użyciu czerwonej cegły ręcznie formowanej i piaskowca.

Dom został wybudowany kilka lat temu, niestety nie zrobiłam zdjęć :( ale może uwierzycie mi na słowo, że cegła w zestawieniu z piaskowcem prezentuje się na prawdę bardzo dobrze.

Projekt domu jednorodzinnego: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress