Nr 261. Restauracja hotelowa. Primavera Jastrzębia Góra

Od kilku miesięcy pracuję nad projektem nowej aranżacji wnętrz hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Zapraszam do obejrzenia wizualizacji restauracji głównej (Primavera budynek B).

Restauracja typu szwedzki stół jest przeznaczona dla około 300 gości. Wnętrze w nowej wizualizacji jest eleganckie, w stonowanej kolorystyce. Do projektu wykorzystano materiały wysokiej jakości. Orzechowe drewno w połączeniu z dobrej klasy tapetą obiektową, miękkimi tapicerowanymi meblami i kryształowymi lampami tworzy przyjemne klimatyczne i luksusowe wnętrze.

Restauracja będzie oddana do użytku na wiosnę 2017r.

http://www.primaveraspa.pl/

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *