Nr 270. Amerykański glamour. Restauracja hotelowa nad Bałtykiem. Hotel Primavera Jastrzębia Góra.

Restauracja, którą widzicie poniżej znajduje się w hotelu nad polskim morzem – Primavera w Jastrzębiej Górze. Nie jest to główna restauracja hotelowa, a przestrzeń, która de facto będzie salą wielofunkcyjną w zależności od potrzeb (może pełnić zarówno funkcję restauracji, jak i klubu do organizacji imprez zamkniętych).

Sala restauracyjno-klubowa znajduje się w podziemiu i ma powierzchnię około 180m2. Wnętrze miało być klimatyczne i przytulne dlatego zostało zaprojektowane w stylu amerykańskiego glamour. Mocno kontrastująca kolorystyka granatu i jasnej szarości świetnie współgra ze sztukaterią. Kanapy chesterfield, wygodne fotele, miękka wykładzina z wzorem marokańskiej koniczynki, abażurowe lampy i dekoracyjne lustra to kwintesencja stylu glamour – tutaj w amerykańskim wydaniu.

http://www.primaveraspa.pl/

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

02 comments on “Nr 270. Amerykański glamour. Restauracja hotelowa nad Bałtykiem. Hotel Primavera Jastrzębia Góra.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress