Nr 274. Kremowo-brązowa łazienka z klasycznymi dodatkami.

Prostą kremowo-brązową łazienkę można w bardzo łatwy sposób zamienić na stylową i elegancką. Oto kolejny mój projekt i pomysł na stylowe wnętrze

Łazienka została wykończona kremowo-brązowymi płytkami Paradyż. W projekcie wykorzystałam ceramikę łazienkową Koło i armaturę Deante. Najważniesze elementy, które nadają styl łazience to brązowa owalna szafka podumywalkowa na jednej mosiężnej nodze i lustro w złotej ramie. Tylko dwa stylowe elementy – oto prosty sposób na eleganckie wnętrze :)

 

Łazienka znajduje się w Aparthotelu, w Warszawie.

Rezerwacji można dokonać tutaj: http://www.pandoapartments.com.pl/pl/apartamentywwarszawie.html

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

2 przemyślenia nt. „Nr 274. Kremowo-brązowa łazienka z klasycznymi dodatkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *