Nr 275. Minimalistyczny salon z czernią i brązem.

Salon o powierzchni ~35 m2 i wysokości ~5,5 m znajduje się w domu jednorodzinnym na Warmii. Widok z okna rozciąga się na jezioro i pobliskie lasy. Wnętrzne zostało zaprojektowane w ciemnej czarno -brązowej kolorystyce.

Ciemna drewniana podłoga została połączona z szarym łupkiem i czarnym granitem – kamieniem, który pojawił się na kominku w rozmiarze XXL i na ścianie telewizyjnej. Przestrzeń o wysokości ponad 5 m została wypełniona piękną szklaną lampą. Ogromną czarną kanapę połączyłam z fotelami Lounge Chair projektu Charlesa i Raya Eames. Jasne tutaj ściany są pięknym tłem dla każdego elementu wyposażenia tworząc proste minimalistyczne wnętrze.

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *