Nr 78. Pędzące samochodziki. Błękitny pokój dla dziecka.

 

pokoj_dziecka3

 

Cieszę się kiedy moi klienci, którym przygotowuję projekty wnętrz domów, nie tylko chcą mieć stylowy salon czy kuchnię ale również pamiętają o pokojach dla tych najmłodszych członków rodziny. Dziś Dzień Dziecka dlatego pokażę Wam aranżancję wnętrza pokoju dla dziecka, którą przygotowałam jakiś czas temu.

Jak się domyślacie ten pokój powstał dla małego chłopca, Mateusza. Kiedy przygotowywałam ten projekt, dziecko miało niebawem pojawić się na świecie. Jaka stylistyka jest odpowiednia dla małego chłopca? z pewnością jasna kolorystyka i praktyczne meble. Jak widzicie wybrałam biel i błękit oraz odrobinę granatu w miejscach bardziej narażonych na zabrudzenia. Meble odpowiednie zarówno dla malucha jak i dla starszego dziecka, proste i łatwe do czyszczenia. Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć dziecięcych dekoracji. Pojawiły się samochodziki czyli to co lubią chłopcy najbardziej.

Pojemna szafa, półki na zabawki, komoda z przewijakiem, fotel i łóżeczko. Łóżeczko będzie tutaj służyć raczej do codziennych drzemek bo i tak w nocy Mateusz przeniesie się na drugie łóżeczko do sypialni rodziców. Dziecięcą estetykę wnętrza będzie również łatwo zamienić na nieco “starszą” kiedy Mateusz podrośnie. Wystarczy zamienić łóżeczko na większe, przemalować ściany i gotowe.

 

pokoj_dziecka2pokoj_dziecka1

 

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Więcej pomysłów na pokoje dzieci znajdziesz tutaj.

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

5 przemyśleń nt. „Nr 78. Pędzące samochodziki. Błękitny pokój dla dziecka.

  1. Piękny pokoik. Jestem ciekawa jak została zrobiona droga i samochodziki na ścianach i suficie….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *