Nr 208. Pokój dla młodego podróżnika

pokoj_chlopca1

Zdjęcia, które dziś widzicie, to efekt kolejnej mojej pracy, tym razem – modernizacji pokoju chłopca. Z góry przepraszam za słabej jakości zdjęcia :)

Naszym bohaterem jest 11-letni Michał, zapalony podróżnik.  Moja praca polegała jedynie na “odświeżeniu” wnętrza i nadaniu pewnego określonego stylu. Dlatego właśnie charakter i zainteresowania Michała stały się głównym tematem nowej wizualizacji pokoju.

Wszystkie meble (Ikea) zostały z poprzedniej aranżacji, a tylko ściany i oprawa okien zostały zmienione. Na jednej ścianie pojawiła się fototapeta z mapą świata (Eijffinger, Wallpower Wonders), a pozostałe zostały wykończone błękitną tapetą Marburg. Okna zyskały nową oprawę – podwójne rolety. Wierzchnia to roleta rzymska z delikatnego lnu, a pod nią znajduje się zwijana biała roleta w kasecie.

 

pokoj_chlopca3 pokoj_chlopca2pokoj_chlopca4 pokoj_chlopca5

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

4 przemyślenia nt. „Nr 208. Pokój dla młodego podróżnika

  1. Genialna tapeta, trafiona w punkt dla małych i dużych podróżników : ) Mimo wielu szczegółów i rozmiaru, nie przytłacza ani nie dominuje w aranżacji. Mogłabym patrzeć na nią godzinami i nie znudzić się jej widokiem. A jasnobłękitne ściany wspaniale odświeżają i dodają wnętrzu lekkości. Taki sam efekt robią transparentne rolety rzymskie, dzięki którym w pokoju jest jasno i przytulnie. Czasami nawet takie niewielkie zmiany potrafią zdziałać dużo dobrego : )

  2. Ale świetny projekt! Świetnie dobrane kolory i materiały, a ta tapeta robi największą robotę ;) bardzo podoba mi się ten projekt, i te wszystkie dopracowane szczegóły. Jest pięknie! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *