Nr 32. Prostota i klasyka – aranżacja łazienki

gr5

W ostatnią niedzielę pokazałam Wam projekt wnętrza strefy dziennej “… w kolorze gorzkiej czekolady”, który bardzo Wam przypadł do gustu. Nie dziwię się, że projekt się spodobał ponieważ jest prosty i bardzo klasyczny. Dzisiaj możecie zobaczyć kolejny element składanki “gorzkiej czekolady” – łazienkę.

Pomieszczenie jest długie i wąskie. Ale wystarczająco duże na zmieszczenie wszystkich potrzebnych elementów. Wejście do łazienki znajduje się po prawej stronie, pomiędzy wanną a szafą, którą widać w głębi. Na wprost wejścia znajduje się duże lustro, które optycznie poszerza wnętrze. Wchodząc po prawej jest szafa z miejscem na pralkę, suszarkę i wiele innych rzeczy. Dalej idąc po jednej stronie mijamy szafkę z dwiema umywalkami, po drugiej – wannę. Za wanną (nie widać na wizualizacji) jest natrysk i wc.

Stylistyka wnętrza jest spójna z resztą mieszkania (salon, kuchnię i jadalnię możesz zobaczyć tutaj). Ściany i podłoga są w jednakowych płytkach w kolorze beżowym. Meble natomiast drewniane w odcieniu gorzkiej czekolady. Proste formy umywalek, wanny, opraw oświetleniowych, mebli tworzą bardzo klasyczne wnętrze. Takie, które posłuży latami i raczej szybko nie znudzi mieszkańców.

 

gr4

Szczegółowe informacje o materiałach z projektu pojawią się również na blogu, zapraszam.

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Inne moje projekty wnętrz możesz zobaczyć tutaj.

 

 

8 przemyśleń nt. „Nr 32. Prostota i klasyka – aranżacja łazienki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *