Rijksmuseum. Amsterdam.

rijks1

Muzeum Narodowe  “Rijksmuseum” z ponad 7-milionowym zbiorem eksponatów jest jednym z najciekawszych miejsc do zwiedzania w Amsterdamie. Na miłośników sztuki czeka tutaj wspaniała kolekcja malarstwa między innymi Rembranta i Vermeera.

Wśród największych i zarazem robiących ogromne wrażenie dzieł, znajduje się tutaj Straż Nocna, Syndycy (na zdjeciu poniżej), Lekcja Anatomii  Rembranta i przepiękne i niezwykle subtelne malarstwo Vermeera: Mleczarka, Czytająca List.

adres: Rijksmuseum, Postbus 74888
1070 DN Amsterdam

https://www.rijksmuseum.nl

rijks2rijks10 rijks9 rijks8 rijks7 rijks6 rijks5 rijks4 rijks3

rijks11

Zdjęcia: Iwona Klęczaj

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress