Nr 137. Salon. Pomysł na kominek i ścianę telewizyjną.

salon16

Zapraszam na kolejny projekt wnętrza salonu. Proste geometryczne formy, ciepła kolorystyka i miły dla oka kontrast.

Układ salonu zdecydowanie określał położenie kominka i ściany telewizyjnej, które zwyczajnie znalazły się obok siebie. Jak zaprojektować oba elementy tak żeby były zarazem charakterystyczne ale również “nie rywalizowały” z resztą otoczenia?

Salon zaprojektowałam w mojej ulubionej palecie kolorów: kremach i czekoladach. Wykorzystałam kilka materiałów wykończeniowych m.in. kamień, drewno i szkło… Salon miał być przede wszystkim elegancki i taki ponadczasowy. Żadnych pseudo-kryształków, wzorzystych tapet i innych zbędnych dekoracji. Za to materiały najwyższej jakości i idealne dopasowanie każdego detalu. Hmmm udało się?

Z lewej strony stanął duży kominek wykończony polerowanym kamieniem, a tuż obok ściana telewizyjna. Kolor kamienia zestawiłam na zasadzie kontrastu – to samo na ścianie TV. Wzór, który pojawił się na kominku – poziome pasy został powtórzony na posadzce – tutaj jako zestawienie ciemnego drewna z jasnym kamieniem. Element pasów jest również na ścianie TV – na ciemnym błyszczącym tle. Ciemna “ramka” wokół telewizora została również odtworzona – na suficie w postaci podwieszenia. Oświetlenie jest tak proste, że niemalże niewidoczne, zresztą nie ono jest tutaj najważniejsze.

 

Skorzystaj z gotowego projektu aranżacji ściany telewizyjnej tutaj

 

 

piecbud1

 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej moich projektów wnętrz kliknij tutaj.

 

 

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

42 comments on “Nr 137. Salon. Pomysł na kominek i ścianę telewizyjną.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress