Nr 182. Salon w czerni, bieli i ultramarynie.

salon21_1

Mam nadzieję, że święta minęły Wam w miłej i rodzinnej atmosferze :) a dzisiaj mam dla Was projekt wnętrza salonu z czernią i ultramaryną.

Ciemną, prawie czarną podłogę drewnianą zestawiłam z jasnymi meblami wypoczynkowymi oraz wzorzystym dywanem w kolorze ultramaryny. Fotele i sofa są bardzo obszerne i naprawdę wygodne, i świetnie pasują zarówno do wnętrz klasycznych jak i tych nowoczesnych.

Ściana telewizyjna została zaprojektowana jako kompozycja luster i czarnych płyt mdf. Czerń optycznie zmniejsza wnętrza ale lustra bardzo ale to bardzo je powiększają więc w efekcie salon wydaje się naprawdę duży.

Sufit częściowo obniżony oraz wyposażony w oświetlenie ledowe i wykończony sztukaterią. Jasne zasłony na ukrytych karniszach, montowane do sufitu optycznie podwyższają wnętrze i nadają elegancji.

 A oto pozostała część projektu, którą już kiedyś Wam pokazałam:

salon6_1

kuchnia19_3 kuchnia19_2

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

2 przemyślenia nt. „Nr 182. Salon w czerni, bieli i ultramarynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *