Scent of your home

per4

Dom to nie tylko wystrój wnętrz, ale przede wszystkim klimat, dusza, energia mieszkańców, zapach, dźwięki  Każdy dom inaczej pachnie, a to pysznym obiadem, a to ogrodem zaglądającym przez okna, świeżymi warzywami, kwiatami, kawą czy pieczonym ciastem.

Nie łatwo jest opisać zapach. Moje ulubione zapachy domowe to kawa, czekolada, pomarańcze i pieczone jabłka. Jakie perfumy stworzyłaby taka kombinacja? To już zadanie dla wybitnego perfumiarza!

A oto moje ulubione perfumy do wnętrz.

per3ZARA HOME, zapach ‘Green Herbs’ – zapach ziół i traw, pomieszany z polnymi kwiatami. Miły świeży zapach z przewagą trawy cytrynowej i zielonej herbaty.

 

per7WAX LYRICAL, zapach ‘Seaside holidays’ – delikatny zapach morskiej bryzy. Lekkie morskie nuty i chłodne powietrze – zapach przywołujący wspomnienie morskiej plaży.

 

per6WAX LYRICAL, zapach ‘Celebration’ – to niezwykła mieszanka zielonego jabłka, gruszki, wyrazistego białego wina oraz odrobiny piżma.

 

per5WAX LYRICAL, zapach ‘In the park’ – subtelny kwiatowy zapach z nutką cytrusów i piżma.

 

per2LOTHANTIQUE, zapach ‘Zeste D’Agrumes Citrus fruit’ – niesamowita mieszanka cytrusów, kwiatów i nutki wanilii. Intensywny świeży zapach. Stylowy flakonik przypomina aptekarski słoik.

 

per1

HOME & YOU, Verbena Bamboo – delikatny, wyważony, słodko-kwaśny zapach.

 

Perfumy WAX LYRICAL można kupić w BB Home w Galerii Mokotów, w Warszawie lub w sklepie internetowym Paradisi.

Perfumy LOTHANTIQUE można również kupić w BB Home w Galerii Mokotów, w Warszawie.

Perfumy Zara Home, dostępne w sklepach Zara Home :)

Perfumy Home & You pochodzą ze starej kolekcji, miejmy nadzieję, że znów będą w sprzedaży.

 

 

4 przemyślenia nt. „Scent of your home

  1. Własnie szukałam sobie jakiegoś zapachu i z pewnością kupię któryś z tych co polecasz. Wszystkie brzmią super aromatycznie, ale dwa pierwsze chyba mnie najbardziej przekonują :).

    1. Po zapachy najlepiej wybrać się do Galerii Mokotów ponieważ jest tutaj sklep BB Home i Zara Home. Ostatnio pojawiły się zapachy w Almi Decor (sklep jest również w GM), ale jeszcze nie miałam okazji ich przetestować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *