Nr 124. Stylowa kuchnia w kolorze kremowym

kuchnia16_1

 

Tak jak zawsze w niedzielę zapraszam na kolejny projekt wnętrza. Dzisiaj kuchnia ale tym razem klasyczna w kolorze kremowym.

Pomieszczenie ma ~11,00 m2 a więc nie jest zbyt duże, w dodatku praktycznie jedną całą ścianę zajmuje okno. Poniżej możecie zobaczyć układ funkcjonalny kuchni:kuchnia16_5

Projekt, który dzisiaj Wam pokazuję, jest całkiem stary, przygotowałam go jakieś 7 lat temu. A zdjęcia sprzed remontu możecie zobaczyć poniżej :)

kuchnia16_6

To teraz już przejdźmy do projektu:

Klienci chcieli żeby kuchnia była stylowa ale nie pałacowa…, jasna i praktyczna. Jak widzicie, mimo, że kuchnia jest mała, udało się zmieścić w niej bardzo dużo szafek a nawet dwie duże witryny. Na co dzień z kuchni korzystają dwie osoby dlatego taki mały stolik z powodzeniem wystarczy.

Pomieszczenie jest wysokie, ma ponad 3 metry, dzięki temu wydaje się większe. Meble, ściany, podłoga, oświetlenie jest jasne w pięknym kremowym kolorze. Żeby jednak nie było zbyt nudno, granitowy blat wybrałam w odcieniu ciemnej zieleni, a stolik i krzesła to antyki.

Mam nadzieję, że dzisiejszy projekt – taki mały przerywnik wśród nowoczesnych wnętrz, również przypadnie Wam do gustu :)

kuchnia16_2kuchnia16_3kuchnia16_4

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

 

4 przemyślenia nt. „Nr 124. Stylowa kuchnia w kolorze kremowym

  1. Jak ja lubię zdjęcia pomieszczeń przed metamorfozą :-) Różnica zdecydowana. A kuchnia piękna. Gratuluję!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *