Nr 204. Sypialnia: fornir wenge i ayous oraz żółte akcenty.

jojo_blog_sypialnia_zolta1

Ten projekt sypialni przygotowałam jako aranżację pokoju w prywatnym mieszkaniu, jednak z powodzeniem mógłby również znaleźć się w luksusowym hotelu.

Meble do tej sypialni zostały w całości (tzn. oprócz łóżka :) zaprojektowane przeze mnie. Tapicerowane jasne łóżko stoi na tle ogromnego wezgłowia, fornirowanego, w które zostało dopasowane zdjęcie dzieci. Szafki nocne, tutaj w wersji wiszącej z zaokrąglonymi narożnikami, również są fornirowane ale dla kontrastu w zupełnie innym kolorze. Zamiast tradycyjnych nocnych lamp – wiszące lampy z abażurami polskiej marki Ramko.

Z prawej strony łóżka znajduje się szafa, która wygląda jak gdyby miała głębokość małych półeczek :) nic bardziej mylnego, szafa znajduje się we wnęce, a tylko jej front wystaje poza obrys ściany. Pozostałe meble: komody (widoczny tylko fragment po prawej stronie wizualizacji) również zaprojektowane zostały w podobnej stylistyce.

Materiały:

1/ meble skrzyniowe na zamówienie wg mojego projektu: płyty fornirowane. Ciemny fornir to Wenge Pasiak (Alpi), a jasny to Ayous (Alpi).

2/ lampy – Ramko

3/ podłoga – jesion

4/ dywany – sklepy Komfort

 

jojo_blog_sypialnia_zolta2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *