Nr 183. Sypialnia w delikatnych szarościach

iwona_kleczaj_jojo_design_sypialnia13_1Pomysł na odświeżenie sypialni? Oto jeden z nich, prosty i szybki sposób na nową stylistykę.

W tej aranżacji meble pozostały stare, natomiast ściany i sufit są w zupełnie nowej odsłonie.

Usunęłam lampę wiszącą na środku, a w zamian za to dodałam niewielki sufit podwieszany z ukrytymi oprawami oraz wężem ledowym (leżącym na półce sufitu). Ściany zostały wykończone piękną szarą tapetą, a ściana u wezgłowia otrzymała dekorację w formie asymetrycznie ustawionego panelu z fototapetą.

Tapeta szara: KHROMA LIV105 LIVIUM

Fototapeta: panel KHROMA DGAKI5022

 

iwona_kleczaj_jojo_design_sypialnia13_2 iwona_kleczaj_jojo_design_sypialnia13_3

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

2 przemyślenia nt. „Nr 183. Sypialnia w delikatnych szarościach

  1. Bardzo ładna i ciekawa stylizacja. Te ściany sprawiają wrażenie, jakby były z pluszu czy filcu i takie miękkie. Ciekawy efekt.
    oryginalnie wygląda też ten panel, w życiu bym nie wpadła na to, żeby miał takie położenie.
    Aż jestem ciekawa, co to była za lampa, u nas przez jakiś czas była lampa solarna, bo niestety mąż naprawiał instalację i byliśmy bez oświetlenia w sypialni. Aczkolwiek podwieszany sufit też mi się podoba, choć wolę żyrandole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *