Nr 148. Sypialnia w kolorach ziemi

1

 

Wnętrze idealne to przede wszystkim funkcjonalne i proste w formie. Nie warto stosować wymyślne rozwiązania w naszych domach. Zwykle są one niepraktyczne i po niedługim czasie zwyczajnie męczą. Dziś zapraszam na projekt wnętrza sypialni – prostej, przytulnej, minimalistycznej.

O układzie funkcjonalnym chyba nie ma co się rozpisywać. Jest on tak prosty i oczywisty, że chyba nic prostszego nie dało się wymyśleć. Stylistyka wnętrza miała być minimalistyczna i ciepła. Wybrałam naturalne kolory ziemi. Od ciemnych głębokich brązów, przez stonowane beże po nieco złamaną biel.

Ściana za łóżkiem została wykończona marszczoną tapetą (bardzo przyjemną w dotyku) oraz panelem tapicerowanym w pionowe pasy. Do tego wygodne łóżko, delikatnie oświetlenie i voilà!

2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

5 przemyśleń nt. „Nr 148. Sypialnia w kolorach ziemi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *