Szara sypialnia z żółtym akcentem. Zurych.

zurych1

Mam dla Was kolejny pomysł na sypialnię: maleńkie pomieszczenie znajduje się w hotelu, na poddaszu kamienicy na Starym Mieście w Zurychu. 

Całość utrzymano w szarych barwach. Ściana u wezgłowia łóżka wykończona tynkiem z betonową fakturą. Białe proste meble, nowoczesne oświetlenie i jeden żółty akcent.

Odcień żółtego jest tak intensywny, że wydaje się wypełniać całe wnętrze. Zwróćcie uwagę, że kolor występuje tylko na łóżku.

Bardzo podoba mi się taka prosta stylistyka i co ważne, jest łatwa do przearanżowania. Kiedy tylko będziemy mieć na to ochotę, możemy wymienić kapę na inną, a nasza sypialnia od razu zmieni kolorystykę.

zurych8

zurychzurych2zurych3zurych4zurych5zurych6zurych7

photos: Iwona Klęczaj

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *