Nr 173. Szarość z bielą i drewnem – salon z biblioteką i kominkiem

biblioteka4

 

Tydzień temu pokazałam Wam szarą kuchnię i skoro już jesteśmy przy tych szarościach, to dziś zapraszam na projekt biblioteki również w takiej kolorystyce.

Pomieszczenie biblioteki jest połączone z salonem  i jest takim miejscem do posiedzenia przy kominku i czytania książek. Stylistyka bardzo oszczędna ze spokojną paletą barw – taka, żeby niepotrzebnie nie rozpraszała mieszkańców.

Szare ściany z białym pasem skrywającym oświetlenie ledowe (wzdłuż ścian), biały kominek z marmurem w odcieniu jasnej szarości wprowadzają spokój i porządek. Natomiast drewno, które pojawiło się na podłodze i meblach – ociepla wnętrze. Z dekoracji tylko czarne – białe fotografie. Prosto i bardzo stylowo, jak Wam się podoba?

biblioteka3biblioteka2

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

11 przemyśleń nt. „Nr 173. Szarość z bielą i drewnem – salon z biblioteką i kominkiem

  1. Szarość i biel to pełna elegancja, tylko już wiem z doświadczenia, że szybko się opatrzą. Dodałabym trochę drewna, które ociepli wnętrze. Ale sam projekt w sobie jest bardzo ładny.

  2. Super, uwielbiam połączenie szarego z takim naturalnym drewnem. Mogłabym tak urządzić cały dom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *