Nr 181. Wiśnia w czekoladzie. Kuchnia z jadalnią.

jojo_design_blog_marina1

Święta tuż tuż… choinka u mnie już gotowa, prezenty zapakowane …. tak tak uwielbiam święta i tą magiczną atmosferę, i dlatego przygotowania do świąt zaczynam wcześnie jak tylko się da :) i tak nucąc piękne polskie kolędy przypomniałam sobie o takim jednym projekcie, który przygotowałam dawno dawno temu, a dla kogo to już pozostanie tajemnicą ;)

Kuchnia z jadalnią, którą widzicie na zdjęciach znajduje się w małym mieszkanku w Warszawie. Miało być ciepło, przytulnie, kobieco i domowo. Na motyw przewodni wybrałam piękną czerwoną tapetę w kwiaty (Muraspec), która znajduje się na ściance dzielącej kuchnię z jadalnią, na suficie podwieszanym, na “boksach” – w przejściach do kuchni i holu (po obu stronach ścianki dekoracyjnej) oraz w kuchni nad meblami.

Chyba nic tak świetnie nie współgra z czerwienią jak głęboka czekolada. Dlatego meble, wykonane na zamówienie, są z czekoladowych płyt meblowych o nazwie Limba (Kronopol). Również na meblach pojawił się wiśniowy motyw – w kuchni są wstawki z bordowego szkła barwionego w masie. Podłoga z naturalnego drewna w ciepłym odcieniu i ściany w delikatnym kolorze off-white są tylko tłem dla pięknej intensywnej czerwieni.

Bardzo lubię to mieszkanie, jest mega przytulne :)

jojo_design_blog_marina3 jojo_design_blog_marina4  jojo_design_blog_marina6 jojo_design_blog_marina7 jojo_design_blog_marina8 jojo_design_blog_marina10 jojo_design_blog_marina11 jojo_design_blog_marina12 jojo_design_blog_marina13 jojo_design_blog_marina14 jojo_design_blog_marina9jojo_design_blog_marina2

projekt wnętrza i zdjęcia: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress