Nr 193. Wygodna kuchnia z wyspą

kuchnia_jojo_kleczaj1_1

Kolejna kuchnia w moim portfolio została zaprojektowana w nowoczesnej ale i ciepłej stylistyce. Pomieszczenie jest duże o powierzchni ~17m2, połączone z salonem i holem. Kuchnia znajduje się w domu jednorodzinnym i jest przeznaczona dla rodziny 5-osobowej.

Meble ustawione w literę L z wysoką zabudową (pod sufit) po obu końcach. Na środku znalazła się duża wyspa z miejscem do gotowania oraz barek dla 4 osób (tuż obok znajduje się jadalnia z dużym stołem).

Proste fornirowane meble połączyłam z jasnym blatem z konglomeratu. Uchwyty w postaci listew uchwytowych nawiązują do koloru sprzętu AGD i cokołów. Ściany, nietypowo, zostały wykończone kwiecistą tapetą (Arte), która tuż nad blatem została zabezpieczona szkłem.

kuchnia_jojo_kleczaj1_2

Dzisiejszy projekt jest kontynuacją tej aranżacji:

salon16

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

4 przemyślenia nt. „Nr 193. Wygodna kuchnia z wyspą

  1. Pięknie! :)
    Pytanko, szukam takiego piekarnika do wbudowania. Widziałam ostatnio w jakimś artykule, że identyczne ma Gorenje, moze też masz tej firmy? Jak się sprawuje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *